Workstation HP Z2 G4 - I7-9700, 16gb Ddr4, Ssd 256, Tower, Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | I5 |
| Model CPU | I7 9700 |
| Frecventa CPU | 3.00 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.70 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 8cores 8threads |
| Cache CPU | 12 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® C246 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Numar Slot-uri | 4 DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 |
| Interfata SSD | NVMe |
| Sursa | |
| Putere | 500 W |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Capacitate Memorie Placa Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| RS-232 (serial) | nu |
| USB 3.0 | 2+4 |
| PCI-express x1 | 2 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Audio Port | da |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 16.90 x 43.50 x 35.60 cm (W x D x H) |
| Greutate | 8.2 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)