Barebone DELL Optiplex 7020 Sff (carcasa+sursa+placa De Baza+cooler)
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Socket CPU | FCLGA1150 |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 5 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | INTEL H81 Chipset |
| Memorie | |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1333/1600 |
| Numar Slot-uri | 4 |
| Sursa | |
| Putere | 255 W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 8 pini |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Multimedia | |
| Microfon | 1 + 1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 2 (half size) |
| RS-232 (serial) | Da |
| USB 2.0 | 2 + 4 |
| USB 3.0 | 2 + 2 |
| Retea (RJ45) | Da - Gigabit |
| Audio Port | 1 + 1 |
| VGA | Da |
| PS2 | Da |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 29.0 x 9.3 x 31.2 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Tip Carcasa | SFF (small form factor) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |



