Calculator LENOVO Thinkcentre M910s I3-7100T, 8gb Ddr4, Ssd 256gb, Sff
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Puternic, ușor de gestionat și particularizat pentru afacerea dvs. Cu cea mai nouă tehnologie de performanță și stocare, desktopul SFF ThinkCentre M910 este rapid și eficient, gestionând cu ușurință fișiere, imagini și videoclipuri mari. Aceste PC-uri le vor da angajaților putere pentru a rămâne productivi, securizând totodată datele clienților. Datorită numeroaselor porturi și opțiuni de extindere, aceste „transformatoare pentru desktop” cresc odată cu afacerea dvs. Așadar, pentru putere maximă și libertatea de a face oricând upgrade, alegeți desktopul SFF ThinkCentre cu performanțe ridicate. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i3 |
| Model CPU | 7100t |
| Frecventa CPU | 3.4Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.40GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | LGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel Q270 Chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | SATA 6.0-Gb/s |
| Sursa | |
| Putere | 210W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 10 pin |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Microfon | 1+1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| RS-232 (serial) | 1 |
| USB 3.0 | 4+4 |
| PCI-express x1 | 1 |
| Retea (RJ45) | da, Gigabit |
| Audio Port | 1+2 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 9.25 x 29.05 x 34.35 cm (W x D x H) |
| Greutate | 5.4 kg |
| Tip Carcasa | SFF (Small Form Factor) |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)