All in one / Point Of Sale Touch 4K 20" Panasonic ToughPad FZ-Y1 - i5-5300U, 8Gb Ddr4, Ssd 240Gb
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 5300U |
| Frecventa CPU | 2.30 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 2.90 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 (4 threads) |
| Cache CPU | 3 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 8 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1600MHz |
| Numar Slot-uri | 0 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | SATA |
| Sursa | |
| Dimensiuni Sursa | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata (Intel® HD Graphics) |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 20" |
| Tip Display | LED-IPS Touch |
| Rezolutie | 3840 x 2560 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 15:10 |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| HDMI | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Greutate | 2.41 kg |
| Tip Carcasa | All In one / POS |
| Stare Produs | refurbished grad A-: prezinta mici zgarieturi pe display |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













