Mini PC DELL OptiPlex 3060 - i3-8100t, 8gb ddr4, ssd 128gb, windows 11 pro, micro-desktop
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | DELL OptiPlex 3060 este răspunsul pentru cei care doresc performanță într-un format micro. Cu procesorul Intel Core i3-8100T și 8 GB RAM DDR4, acest microdesktop face față cu ușurință sarcinilor cotidiene. SSD-ul de 128 GB asigură un răspuns rapid și o lansare instantanee a aplicațiilor. Ideal pentru spații de lucru restrânse sau pentru cei care apreciază minimalismul. Toate componentele sunt testate și vin cu garanție. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i3 |
| Model CPU | 8100T |
| Frecventa CPU | 3.10 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (4 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| Interfata SSD | m.2 sata |
| Sursa | |
| Putere | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2+2 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| VGA | nu |
| DisplayPort | da |
| HDMI | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 18.28 x 17.78 x 3.55 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.18 kg |
| Tip Carcasa | Micro Desktop |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)