Calculator DELL OptiPlex 5000 - i7-12700, 16Gb Ddr4, Ssd 500Gb Nvme, Twr,
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 12700 |
| Frecventa CPU | 2.10 Ghz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.9 Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 8P+4E(12 threads) |
| Cache CPU | 25MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | Intel 7 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 3200 MHz |
| Numar Slot-uri | 4x DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 500 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVME |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | Nu |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2+2 |
| USB 3.0 | 1+4 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | Da |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


