Calculator DELL OptiPlex 7010 - i7-13700, 16Gb Ddr5, Ssd 512Gb, SFF, Windows 11 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 13700 |
| Frecventa CPU | 8x max. turbo freq. 5.10 GHz (Performance) + 8x max. turbo freq. 4.10 GHz (Efficiency) |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 16(24 threads) |
| Cache CPU | 30MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | Intel 7 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 4400 MHz |
| Numar Slot-uri | 4x DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVME |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | Nu |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | Da |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Tip Carcasa | small form factor (SFF) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
