Mini Pc DELL Optiplex 7060 I3-8100t, 8gb Ddr4, Ssd 128, Windows 10 PRO
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i3 |
| Model CPU | I5 8100t |
| Frecventa CPU | 3.10 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (4 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology/Intel® Hyper-Threading Technology/Intel® Virtualization Technology (VT-x)/Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel B250 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 / 2400 / 2666 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 128GB |
| Interfata SSD | NVMe |
| Sursa | |
| Putere | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| RS-232 (serial) | - |
| USB 3.0 | 4+1 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| HDMI | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 18.28 x 17.78 x 3.55 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.18 kg |
| Tip Carcasa | Micro Desktop |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


