Workstation DELL Precision 3420 I5-7500, 8gb Ddr4, Ssd 256, Sff
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Noul factor de formă mic industrial este ideal pentru spații de lucru cu spațiu limitat care au nevoie de performanțe și fiabilitate de tip stație de lucru. Capabilități WiFi opționale și o gamă de soluții accesibile porturi accesibile vă mențin conectat la tot ceea ce aveți nevoie. Efectuați cu ușurință sarcini intensive cu procesoarele Intel® Core™ de generația a 7-a și cu viteze de memorie mai mari. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 7500 |
| Frecventa CPU | 3.40 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (4 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCLGA1150 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® C236 Chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2100 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVME |
| Sursa | |
| Putere | 260 W reali |
| Conector la Placa de Baza | 6 pini |
| Factor corectie | activ |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | nu |
| Audio | 1 + 1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| RS-232 (serial) | 1 |
| USB 2.0 | 2 spate + 2 frontal |
| USB 3.0 | 1+4 |
| Retea (RJ45) | da - gigabit |
| PS2 | 2 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 29 x 9.26 x 29.2 cm (W x D x H) |
| Greutate | 5.11 kg |
| Tip Carcasa | SFF (small form factor) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)