Workstation DELL Precision 3680 I7-14700, 32gb Ddr5, Ssd 512 Nvme, Twr
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 14700 |
| Frecventa CPU | 2.10 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 5.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 8 Performance cores + 12 Efficient cores (28 threads) |
| Cache CPU | 16 MB |
| Socket CPU | FCLGA1700 |
| Tehnologie CPU | Intel 7 |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | W680 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 32 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR5 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128GB |
| Frecventa Memorie RAM | 4400-MHz |
| Numar Slot-uri | 4 (DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Sursa | |
| Putere | 500W Platinum |
| Conector la Placa de Baza | 8 pini |
| Dimensiuni Sursa | standard ATX |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrat in cpu |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | nu |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 4 |
| PCI | 1 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | 2 |
| DisplayPort | 2 |
| USB-C | 4 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 17.30 x 42.50 x 37.00 cm (W x D x H) |
| Greutate | 7.58 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
