Calculator FUJITSU Esprimo E510 - I5-3470, 8gb Ddr3, Ssd 120gb, Dvd, Sff
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Compact și puternic, Fujitsu Esprimo e910 este optimizat pentru medii de lucru profesionale. Cu un procesor i5-3470 și 4GB de memorie, oferă o performanță solidă pentru majoritatea sarcinilor zilnice. SSD-ul de 120GB asigură o viteză înaltă de operare, iar unitatea DVD crește funcționalitatea. Designul SFF face ca acest calculator să fie ușor de integrat în orice spațiu, fie el birou sau acasă. |
| Procesor | |
| Producator CPU | INTEL |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 3470 |
| Frecventa CPU | 3.20 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCLGA1155 |
| Tehnologie CPU | 22 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| FSB (Bus Speed) | 5 GT/s |
| Punctaj Passmark | 6363 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | INTEL B75 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1333/1600 |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Interfata SSD | SATA 6Gb/s |
| Sursa | |
| Putere | 280 W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 16 pini |
| Dimensiuni Sursa | Atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | DVD-RW - 5.25" |
| Microfon | 1+1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 (versiune 3.0) |
| RS-232 (serial) | Da |
| USB 2.0 | 2+4 |
| USB 3.0 | 2 |
| PCI | 1 |
| PCI-express x1 | 2 |
| Retea (RJ45) | Da - Gigabit |
| DVI | Da |
| Audio Port | 1+1 |
| VGA | Da |
| PS2 | Da |
| DisplayPort | - |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 340 x 382 x 98 mm |
| Greutate | 10 kg |
| Tip Carcasa | SFF (Small Form Factor) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


