Mini PC Fujitsu Esprimo Q7010 I5-10500T, 16Gb Ddr4, Ssd 256Gb, Windows 11 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 10500T |
| Frecventa CPU | 2.30 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB |
| Socket CPU | FCLGA1200 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® H470 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | SATA/M.2 NVMe |
| Sursa | |
| Putere | 65 W |
| Dimensiuni Sursa | sursa interna |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Audio | combo microfon/audio |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 + 4 |
| Retea (RJ45) | da - gigabit |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 185 x 190 x 54 mm (W x D x H) |
| Greutate | 1.6 kg |
| Culoare | alba |
| Tip Carcasa | mini |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


