Calculator Gaming Boxx Apexx S3 - I7-8086k, 16Gb Ddr4, Ssd 512Gb Nvme, Gtx 1080 8Gb, Tower
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 8086K |
| Frecventa CPU | 4.00 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 5.00 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Numar Slot-uri | 4 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Nvidia Geforce GTX 1080 |
| Memorie Video | 8GB GDDR5 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 2 |
| USB 3.0 | 4+5 |
| PCI-express x1 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Audio Port | 2+5 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 173.7 x 452.1 x 388.1 mm (W x D x H) |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
