Calculator HP Prodesk 400 G4 - I5-7500, 8gb Ddr4, Ssd 256gb, Twr
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Calculatorul second hand HP ProDesk 400 G4 Tower este un sistem desktop robust si fiabil, proiectat pentru a raspunde cerintelor din mediul de afaceri si de tip office. Echipat cu procesoare din generatia a saptea Intel Core, acest model ofera o performanta stabila in rularea aplicatiilor zilnice, gestionarea documentelor si navigarea pe internet. Sasiul de tip turn permite o ventilatie optima a componentelor interne si ofera o capacitate excelenta de extindere, facilitand adaugarea ulterioara de memorii RAM suplimentare, unitati de stocare SSD sau placi video dedicate. Conectivitatea este asigurata de o gama variata de porturi, incluzand USB 3.1 pentru transfer rapid de date, audio jack si iesiri video DisplayPort si VGA pentru monitoare. Constructia solida si accesul facil la componente fac din acest turn o optiune durabila si usor de intretinut, ideala pentru productivitatea zilnica la birou sau acasa. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 7500 |
| Frecventa CPU | 3.40 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 |
| Cache CPU | 8 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® H270 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | SATA 6Gb/s |
| Sursa | |
| Putere | 180 W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 6 pini |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared, up to 1 GB |
| Multimedia | |
| Audio | 1 + 2 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 2 (1x wired as x4) |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2+2 |
| Retea (RJ45) | da - gigabit |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 269.24 x 93.98 x 297.18 mm |
| Greutate | 4.6 kg |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.











