Calculator HP Pro 3130 - i5-650, 8gb ddr3, ssd 120gb, hdd500gb, dvd, tower
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Descriere | HP Pro 3130, în formatul tower, echipat cu procesorul i5-650 și combinația de stocare SSD și HDD, oferă o echilibrare perfectă între viteză și spațiu. Capacitatea extensivă de stocare este ideală pentru păstrarea fișierelor mari, în timp ce SSD-ul asigură răspuns rapid. Unitatea DVD adaugă flexibilitate suplimentară. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 650 |
| Frecventa CPU | 3.20 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.46 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 |
| Cache CPU | 4 MB |
| Socket CPU | FCLGA1156 |
| Tehnologie CPU | 32 nm |
| Arhitectura | 64 bit |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O, Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| Punctaj Passmark | 2212 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel H57 Express |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1333 / 1600 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 |
| HDD | |
| Capacitate HDD | 500 GB |
| Interfata HDD | SATA |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Interfata SSD | SATA |
| Sursa | |
| Putere | 300 W |
| Conector la Placa de Baza | 24 pini |
| Dimensiuni Sursa | Standard ATX |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | diverse |
| Memorie Video | 1 GB DDR3 |
| Multimedia | |
| Microfon | 1+1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| USB 2.0 | 6 |
| PCI-express x1 | 3 |
| Retea (RJ45) | Da |
| DVI | 1 |
| Audio Port | 1+5 |
| VGA | 1 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 18.50 x 41.60 x 38.50 cm (W x D x H) |
| Greutate | 7.58 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


