Calculator Lenovo V530 - i5-8400, 8gb ddr4, nvme 256gb, dvd-rw, tower
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Acest calculator Lenovo V530 este echipat cu procesorul hexa-core Intel i5-8400 și 8GB de memorie DDR4, oferindu-vă puterea și performanța necesară pentru sarcinile zilnice. Cu stocarea rapidă NVME de 256GB, beneficiați de viteze impresionante la boot-up și lansarea aplicațiilor. Cu un design robust în format TWR și o unitate RW inclusă, V530 este gata să îndeplinească orice provocare. Produsul vine cu garanție și a fost testat pentru a asigura calitatea și fiabilitatea. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8400 |
| Frecventa CPU | 2.80 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.00 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (6 threads) |
| Cache CPU | 9 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel B365 chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666-MHz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | DVD-RW - slim |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| RS-232 (serial) | da |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 6+2 |
| PCI | nu |
| PCI-express x1 | 1 |
| Retea (RJ45) | da, Gigabit |
| Audio Port | da |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 147 x 276 x 360 mm (W x D x H) |
| Greutate | 5.7 kg |
| Tip Carcasa | tower |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


