Laptop DELL Latitude 5590 I5-7300u, 8gb Ddr4, Ssd 256, 15.6" Fhd, Webcam
| Informatii | |
| Descriere | Siguranța, versatilitatea și accesoriile superioare ale lui Latitude îmbunătățesc modul în care lucrați. Deoarece succesul dumneavoastră se bazează pe capacitatea de a menține productivitatea la nivel de birou, oriunde vă aflați. Puterea sporită este garantată de performanța remarcabilă a procesoarelor Intel din generația a 7-a. |
| Procesor | |
| Producator CPU | INTEL |
| Tip CPU | i5 |
| Model CPU | 7300U |
| Frecventa CPU | 2.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.50 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 |
| Cache CPU | 3 MB |
| Socket CPU | FC-BGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 - SO-DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 |
| Interfata SSD | M.2 / NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel HD |
| Memorie Video | shared, up to 16 GB |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Card Reader | da |
| Audio | integrat + audio combo jack |
| Microfon | integrat + audio combo jack |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| VGA | da |
| Mini DisplayPort | da |
| Wi-Fi | da - 802.11n |
| HDMI | da |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 37.6 x 25.06 x 2.06 cm |
| Greutate | 1.88 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


