Laptop Dell Latitude 5420 - i7-1185G7, 16gb ddr4, ssd 512gb, 14" Full HD, webcam
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 1185G7 |
| Frecventa CPU | 3.0 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.8ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 8 MB |
| Socket CPU | FCBGA1449 |
| Tehnologie CPU | 10 nm SuperFin |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666MHz |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14.1" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | nu |
| Camera Web | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 2 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 357.8 x 233.3 x 19.8 mm (W x D x H) |
| Greutate | 1.29 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.



