Laptop DELL Precision 3551 I7-10850h, 16 gb Ddr4, Ssd 256 M.2 Nvme, Quadro P620 2Gb Gddr5, 15.6 " Fhd + webcam usb
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 10850H |
| Frecventa CPU | 2.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 5.10 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6(12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FC-BGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666Mhz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Quadro P620 |
| Memorie Video | 2Gb Gddr5 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6 |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920x1080 (Full HD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | nu |
| Audio | integrat - stereo |
| Microfon | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 359.10 x 236.25 x 11.81~ 14.99 mm (W x D x H) |
| Greutate | 1.89 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.




