Laptop workstation DELL Precision 3561 I5-11500H, 16gb Ddr4, Ssd 512gb, Quadro T600 4gb Gddr6, 15.6" Fhd, Webcam, 11 PRO
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 11500h |
| Frecventa CPU | 2.40 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB |
| Socket CPU | FCBGA 1787 |
| Tehnologie CPU | 10 nm SuperFin |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400MHz |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | nvidia Quadro T600 |
| Memorie Video | 4GB GDDR6 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | Da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1, ver 2.0 |
| USB-C | 2 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 357.8 x 236.2 x 22.15 mm (W x D x H) |
| Greutate | 1.79 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.





