Laptop HP Elitebook 850 G5 I5-8350u, 8gb Ddr4, Ssd 256 M.2 Nvme, 15.6" Full HD Touch, Webcam
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8350U |
| Frecventa CPU | 1.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FC-BGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 Mhz |
| Numar Slot-uri | 2 - SO-DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel HD Graphics |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, anti-reflexie, Touch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Multimedia | |
| Camera Web | da - integrata |
| Audio | stereo |
| Microfon | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | da |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 37.08 x 25.17 x 1.83 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.78 kg |
| Stare Produs | Refurbished-grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.




