Laptop HP EliteBook 645 G9 AMD Ryzen 5 Pro 5675U, 16Gb Ddr4, Ssd 256, 14" Full HD
| Procesor | |
| Producator CPU | AMD |
| Tip CPU | Ryzen 5 |
| Model CPU | 5675U |
| Frecventa CPU | 2.30 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.30 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 16 MB |
| Socket CPU | FP6 |
| Tehnologie CPU | 7 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 3200 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata - AMD Radeon™ Graphics |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14" |
| Tip Display | LED-IPS, 16:9 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Audio | 1 comun cu microfon |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 1 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Polymer |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 32.19 x 21.39 x 1.99 cm |
| Greutate | 1.40 kg |
| Culoare | Silver |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.




