Laptop HP Elitebook 840 G5 I5-8250u, 8gb Ddr4, Ssd 256 Nvme, 14" Fhd, Webcam
| Informatii | |
| Descriere | Impresionant de subtire si de usor, HP EliteBook 840 ofera utilizatorilor posibilitatea sa creeze, sa se conecteze si sa colaboreze utilizand tehnologia de performanta de clasa enterprise, care te ajuta sa mentii productivitatea in birou si in afara acestuia.Combinati tehnologia de inalta performanta si durata mare de viata a acumulatorului cu procesoare Intel Core din a 8-a generatie si SSD. Cresteti performanta cu tehnologia memoriei DDR4 si optiunile de stocare dubla, care ofera acces rapid si simplu la cele mai solicitante aplicatii de afaceri si acces rapid la date. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | core i5 |
| Model CPU | 8250U |
| Frecventa CPU | 1.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCBGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel® UHD Graphics 620 |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14" (35.56 cm) |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1920 x 1080 (FULL HD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Audio | da - integrat (stereo) |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Audio Port | 1 - headphones/microphone |
| VGA | nu |
| Wi-Fi | da |
| Express Card | da |
| HDMI | da |
| USB-C | da |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 33.78cm x 23.6cm x 2cm |
| Greutate | 1.55 kg |
| Culoare | gri/argintiu |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.



