Laptop HP Probook 650 G1 I5-4310m, 8gb, Ssd 256, 15.6" Hd, No webcam, Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Beneficiați de gama largă de caracteristici și opțiuni configurabile a seriei HP ProBook 600. ProBook este ideal pentru afacerea dumneavoastră, fiind dotat cu configurații cu arhitectură flexibilă care includ procesoare Intel® din a 4-a generație. Vă bucurați de performanțe vizuale excelente cu opțiunile de afisaje FULL HD, cu placă grafică integrată Intel HD Graphics 4600 și cu DisplayPort 1.2 nativ. HP ProBook 600 este optim pentru comunicarea online, caracteristici audio/video premium și afisaj FULL HD. Pastrați legătura cu persoanele dragi, atunci când călătoriți, utilizând opțiunile puternice de conectivitate, HP Wireless Hotspot și Bluetooth® 4.0. |
| Procesor | |
| Producator CPU | INTEL |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 4310M |
| Frecventa CPU | 2.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 |
| Cache CPU | 3 MB |
| Socket CPU | FCPGA946 |
| Tehnologie CPU | 22 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d), Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) |
| Punctaj Passmark | 2821 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Mobile Intel HM87 Express |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3L SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 1600-MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| HDD | |
| Interfata HDD | SATA 3 |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED, 16:9 |
| Rezolutie | 1336x768 |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | nu |
| Camera Web | nu |
| Card Reader | da |
| Audio | stereo |
| Microfon | integrat |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 5 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da (headphone output / microphone input) |
| VGA | da |
| Wi-Fi | IEEE 802.11n |
| DisplayPort | da |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 6 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 37.50 x 25.60 x 2.28 cm (W x D x H) |
| Greutate | 2.54 |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.




