Laptop LENOVO Thinkpad P53 I7-9850h Six Core, 32gb Ddr4, Ssd 512GB, QUADRO T2000 4gb, 15.6" Fhd, Webcam
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 9850H |
| Frecventa CPU | 2.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.60 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (12 threads) |
| Cache CPU | 12 MB |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 32 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 128 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 4 - SODIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | nVidia Quadro T2000 Mobile |
| Memorie Video | 4 GB GDDR5 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Card Reader | SD |
| Audio | da - integrat (stereo) |
| Microfon | da - integrat |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| Retea (RJ45) | da |
| Audio Port | da - headphones comun cu microphone |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 1 |
| USB-C | 3 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 6 |
| Alte Caracteristici | |
| Greutate | 2.5 kg |
| Culoare | negru mat |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)