Laptop LENOVO Thinkpad T480s I5-8250u, 16gb Ddr4, Ssd 256, 14" Full HD, Webcam, Windows 10 Pro
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 8250U |
| Frecventa CPU | 1.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FC-BGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0, integrated memory controller |
| Punctaj Passmark | 3723 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 24 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 1, SO-DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 SSD / SATA 6.0Gb/s / PCIe NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel® HD Graphics |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 14" (35.6cm) |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | Full HD - 1920 x 1080 |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Card Reader | da |
| Audio | da, stereo speakers |
| Microfon | da, incorporat + conector comun headphones/microphone |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | da, 2 (1 activ pt incarcare) |
| Retea (RJ45) | da, gigabit |
| Wi-Fi | da, 802.11n |
| Docking Port | nu |
| HDMI | da |
| USB-C | da, 1 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 3 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 33.7 x 23.3 x 2 cm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Culoare | negru mat |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.





