Calculator Intel Nuc I5-5250u, 8gb Ddr3, Ssd 120, Usff
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | core i5 |
| Model CPU | 5250U |
| Frecventa CPU | 1.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 2.70 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 / 4 threads |
| Cache CPU | 4 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCBGA1168 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Identity Protection Technology; Thermal Monitoring Technologies; Enhanced Intel SpeedStep® Technology |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel Q170 Chipset |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | DDR3 1600 |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| HDD | |
| Interfata HDD | NVme/2,5 Sata |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 120 GB |
| Sursa | |
| Dimensiuni Sursa | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata (Intel® Iris® Graphics 540) |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2+2 |
| Retea (RJ45) | da (Gigabit) |
| Audio Port | da, 1 |
| Mini DisplayPort | 1 |
| HDMI | Mini HDMI |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 10 x 10 x 3.2 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Tip Carcasa | mini-computer USFF |
| Stare Produs | refurbished, grad A+ |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.


