Monitor 24” LED PHILIPS 241B7Q IPS Full Hd, Webcam
| Producator | |
| Nume Producator | PHILIPS |
| Model | 241B7Q |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static / 20.000.000:1 dinamic |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 3 |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| HDMI | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata spate -5/ +20 grade, Inaltime 11cm, Lateral -65/+65 |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Greutate | 5.2 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished grad A |


