Monitor 24” LED-IPS AOC I2460PXQU Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 🔗 Vezi pagina producatorului |
| Producator | |
| Nume Producator | AOC |
| Model | I2460PXQU |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 1920x1200 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:10 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static |
| Multimedia | |
| Audio | Boxe integrate |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Inaltime 130cm |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 400.4 x 551.4 x 221 |
| Greutate | 6.65 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |



