Monitor 24” LED-IPS DELL P2418D QHD
| Informatii | |
| Descriere | Monitorul Dell 24 | P2418D este perfect pentru profesioniștii care lucrează multe ore și au nevoie de un monitor care să afișeze imagini uimitoare fără a provoca oboseala ochilor. Claritate totală: Beneficiați de o calitate excelentă a imaginii, cu o reprezentare consistentă a culorilor pe un unghi de vizualizare foarte larg și un raport de contrast dinamic ridicat de 4 milioane: 1. Lucrați confortabil, cu mai puțin stres: Funcția ComfortView de la Dell ajută la reducerea emisiei de lumină albastră dăunătoare pe ecran, iar cu ajutorul curentului continuu, este activată o experiență de vizualizare fără pâlpâiri. Un spațiu de lucru mai fluid: Cu ajutorul Dell Easy Arrange, puteți aranja cu ușurință și vizualiza aplicațiile software unul lângă altul. |
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Model | P2418D |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 2560 x 1440QHD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 8ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1000:1, |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate 5 / +21 grade, inaltime 13 cm, lateral +- 45 grade |
| Pivot | Da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 538.9 x 180.0 x 356.9-486.9 mm (W x D x H) |
| Greutate | 5.82 Kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | refurbished |











-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)