Monitor 24” LED-IPS HP Zr2440w
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | ZR2440W |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | IPS LED |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:10 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 350 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static, 2,000,000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 4 |
| DVI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 / +35 grade, Inaltime 10cm, Lateral 45 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 56.2 x 23.5 x 42.9 cm |
| Greutate | 7.6 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |













