Monitor 27” LED-IPS HP Elitedisplay E273
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Monitorul HP EliteDisplay E273 de 27 inchi are panou IPS Full HD cu margini ultra-subtiri, optim pentru configuratii multiple. Ofera luminozitate de 250 cd/m2, contrast 1000:1 si unghiuri de vizualizare de 178 grade. Conectivitatea include porturi HDMI, DisplayPort, VGA si trei USB 3.0. Standul ergonomic permite reglarea inaltimii pe 150 mm, inclinarea, rotirea si pivotarea la 90 de grade. Compatibil VESA, ecranul are tehnologie Flicker Free, consum tipic de 32 W si respecta standarde ecologice. |
| Producator | |
| Nume Producator | HP |
| Model | E273 |
| Display | |
| Diagonala Display | 27" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920x1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate -5/+22 grade, Lateral +- 45 grade, Inaltime 15 cm |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 61 x 4.75 x 38.9 cm (fara stand) |
| Greutate | 7.9 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |














