Monitor 24” LED Terra 2445W Full HD Grad A-
| Producator | |
| Nume Producator | Terra |
| Model | 2445W |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 7 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1static |
| Porturi / Conexiuni | |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | fata spate 0/ +20 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 556 x 418 x 218 mm |
| Greutate | 4.10 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | Refurbished |


