Monitor 24” LED-IPS LENOVO P24h-10 Quad Hd
| Informatii | |
| Descriere | Cu ecran QHD (2560 x 1440), NearEdgeless si comutare in plan (IPS), monitorul Lenovo™ ThinkVision® P24q este proiectat sa impresioneze. Precizia pre-calibrata a culorilor: media ΔE<2 (gama de culori sRGB) permite utilizatorilor sa beneficieze de o rezolutie mai buna a imaginii si este utila in special in timpul activitatilor sustinute de creare continut. Cu optiuni multiple de conectare, transferurile de date si conectarea la diverse periferice este foarte simpla. Aceste monitoare incorporeaza capabilitati de conectare in cascada, care permit utilizatorilor sa conecteze pana la doua ecrane independente si sa efectueze fara probleme mai multe activitati in acelasi timp. Certificarea TÜV Eye Comfort elimina in mod eficient stresul ocular si reduce oboseala ochilor generata de orele prelungite petrecute in fata monitorului. Suportul ergonomic faciliteaza utilizatorilor ajustarea monitorului intr-un mod care se potriveste stilului si pozitiei lor de lucru. |
| Producator | |
| Nume Producator | Lenovo |
| Model | P24H-10 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 2560x1440 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static / 3.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| DisplayPort | Da - 2 (1x doar output) |
| HDMI | Da - 2 |
| USB-C | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata spate -5/ +30 grade, Inaltime 11 cm, Lateral -45/+45 |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 54.02 x 26.17 x 48.34 cm (W x D x H) - cu stand |
| Greutate | 5.69 kg |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |


