Monitor 27” LED-IPS DELL S2721HS Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Model | S2721HS |
| Display | |
| Diagonala Display | 27" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 8ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Inaltime: 13 cm, Fata-spate: -5 ~ 21 grade, Lateral: -30 ~ 30 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 60.99 x 17.47 x 39.90 cm (W x D x H) |
| Greutate | 4.30 kg |
| Culoare | Argintiu |
| Stare Produs | refurbished |











-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)