Monitor 27” LED-IPS DELL S2721QSA UHD 4K
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Model | S2721QSA |
| Display | |
| Diagonala Display | 27" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 8ms |
| Luminozitate | 350cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Inaltime: 11 cm, Fata-spate: -5 ~ 21 grade, Lateral: -30 ~ 30 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 61.16 x 17.47 x 40.01 cm (W x D x H) |
| Greutate | 4.70 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)