Monitor 27” LED-IPS LENOVO Thinkvision T27i-30 Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | Lenovo |
| Model | T27i-30 |
| Display | |
| Diagonala Display | 27" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FHD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 300cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | fata-spate: -5 ~ 24 grade, lateral: 45 grade, inaltime 155mm |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 611.9 x 204.5 x 389.3 mm (W x D x H) |
| Greutate | 6.90 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |





