Monitor 24” LED AOC E2460PQ ALB
| Producator | |
| Nume Producator | AOC |
| Model | 2460 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED |
| Tip panel | TN LED |
| Rezolutie | 1920x1080 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5ms |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1.000:1 static, 20.000.000:1 dinamic |
| Multimedia | |
| Audio | Boxe integrate 2x2W |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 2.0 | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate -5 / +20grade , Inaltime 130cm, Lateral 165grade |
| Pivot | 90grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 523.6x565.4x244.6mm |
| Greutate | 6.54kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Refurbished |



