Monitor 24” IPS Dell P2422HE Full HD
| Producator | |
| Nume Producator | DELL |
| Model | P2422HE |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FULL HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static, 2.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| DisplayPort | da |
| HDMI | da |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Inaltime: 13 cm, Fata-spate: -5 ~ 20 grade, Lateral: -45 ~ 45 grade |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 53.78 x 16.60 x 35.61 ~ 48.61 cm (W x D x H) |
| Greutate | 3.26 kg |
| Culoare | negru |
| Stare Produs | refurbished grad A+ |



