Monitor 27” Gaming LED-IPS MSI Mag 274QF QHD 180Hz - Nou
| Producator | |
| Nume Producator | MSI |
| Model | MAG 274QF |
| Display | |
| Diagonala Display | 27" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 2560 x 1440 QHD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 0.5 ms (GTG) |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | fata-spate -5 - 20 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 613.5 x 249.7 x 438.5mm |
| Greutate | 4.70 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Nou |




