Monitor Gaming 27” LED-IPS Lenovo Legion R27s Full HD 144Hz - Nou
| Producator | |
| Nume Producator | Lenovo |
| Model | Legion R27s |
| Display | |
| Diagonala Display | 27" |
| Tip Display | LED IPS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 Full HD |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 1 ms (MPRT) |
| Luminozitate | 250cd/m2 |
| Contrast | 1500:1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100x100mm |
| Inclinare | Fata-spate |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 612.2 x 205.0 x 446.20 mm (W x D x H) |
| Greutate | 3.70 kg |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Nou |




