Monitor 24” LED-IPS LENOVO S24q-10 Quad Hd
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Producator | |
| Nume Producator | Lenovo |
| Model | S24Q-10 |
| Display | |
| Diagonala Display | 24" |
| Tip Display | LED-IPS |
| Rezolutie | 2560x1440 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 16:9 |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Luminozitate | 350 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 static / 3.000.000:1 dinamic |
| Porturi / Conexiuni | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Aspecte Mecanice | |
| Montare perete | 100 x 100 mm |
| Inclinare | Fata spate -5/ +30 grade, Inaltime 11 cm, Lateral -45/+45 |
| Pivot | 90 grade |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 53.90 x 18.03 X 40.30 (W x D x H) |
| Greutate | 5.1 kg |
| Stare Produs | Refurbished Grad A |


