Point Of Sale, All-in-one HP 800 G4/G5 Tiny I5-8500t, 16Gb Ddr4, Ssd 256, Touch 17", Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 8500T |
| Frecventa CPU | 2.10 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.50 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (6 threads) |
| Cache CPU | 9 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel® Q370 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | NVMe / SATA |
| Sursa | |
| Putere | 90 W |
| Dimensiuni Sursa | sursa externa |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 17" |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | 1280 x 1024 |
| Aspect Imagine (Ratio) | 5:4 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Contrast | 1:1000 |
| Multimedia | |
| Audio | front panel |
| Microfon | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| RS-232 (serial) | nu |
| USB 3.0 | 4 + 2 |
| Retea (RJ45) | da - gigabit |
| Audio Port | da, 2 |
| VGA | nu |
| DisplayPort | da |
| USB-C | da |
| Alte Caracteristici | |
| Culoare | negru |
| Tip Carcasa | Point of Sale |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













