Calculator LENOVO Thinkcentre M710 I5-7500, 16gb Ddr4, Ssd 256, Sff, Windows 10 Pro
| Informatii | |
| Descriere | Extrem de puternic, simplu de gestionat și configurabil, desktopul SFF ThinkCentre M710 poate fi personalizat astfel încât să vă satisfacă cerințele de lucru în prezent ȘI în viitor. Dotat cu cea mai nouă tehnologie de performanță și stocare, acest PC este ultra-rapid și eficient. Pe lângă faptul că vă dă putere dvs. și firmei dvs., este prevăzut cu caracteristici de securitate robuste pentru a vă proteja datele importante și cu fiabilitate integrată pe care organizația dvs. se poate baza. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 7500 |
| Frecventa CPU | 3.40 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | LGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Caracteristici | Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Virtualization Technology (VT-x), Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Punctaj Passmark | 5641 |
| Placa de Baza | |
| Chipset | Intel Chipset q720 |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400-Mhz |
| Numar Slot-uri | 4 (DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | m.2 nvme |
| Sursa | |
| Putere | 210W (reali) |
| Conector la Placa de Baza | 8 pin |
| Dimensiuni Sursa | atipica |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Microfon | 1+1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| PCI-express x16 | 1 |
| RS-232 (serial) | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 4+2 |
| PCI-express x1 | 2 |
| Retea (RJ45) | da, Gigabit |
| Audio Port | 1+2 |
| VGA | 1 |
| DisplayPort | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 9.25 X 29.05 X 34.35 cm (W x D x H) |
| Greutate | 6 kg |
| Tip Carcasa | SFF (Small Form Factor) |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
-600x600.jpg)
-150x150.jpg)
-150x150.jpg)