Calculator DELL Optiplex 3060 I5-8500, 8Gb Ddr4, Ssd 256 Gb, Sff, Windows 11 Pro
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Desktop profesional ultracompact, cu numeroase opţiuni de montare, care se adaptează spaţiului dvs. de lucru. Oferă caracteristici de securitate şi flexibilitate de talie mondială. Acesta acceptă în mod nativ două afişaje şi este conceput pentru performanţă din clasa pentru întreprinderi, totul în cel mai mic format posibil. Acum utilizează o suprafaţă cu 60 % mai mică, oferind totodată fiabilitatea cu care v-aţi obişnuit. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8500 |
| Frecventa CPU | 2.90 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.10 Ghz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (6 threads) |
| Cache CPU | 9 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2x DIMM |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256gb |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Multimedia | |
| Unitate Optica | nu |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2+2 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| VGA | nu |
| DisplayPort | da |
| Alte Caracteristici | |
| Tip Carcasa | small form factor (SFF) |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
