DELL Optiplex 7070 I5-8500t, 16gb Ddr4, Ssd 256, Microdesktop, 10 PRO
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Calculatorul second hand Dell OptiPlex 7070 Micro reprezinta o solutie ultra-compacta si de inalta performanta din gama premium a producatorului, ideala pentru medii de lucru dinamice si spatii limitate. Echipat cu procesoare puternice Intel Core din a noua generatie, acest mini PC livreaza o viteza de calcul remarcabila si o eficienta excelenta in gestionarea aplicatiilor solicitante si a multitasking-ului intensiv. Sasiul sau extrem de mic permite o flexibilitate totala la amplasare, putand fi montat cu usurinta pe spatele unui monitor, sub birou sau pe un suport dedicat. Conectivitatea este de top, incluzand porturi USB Type-C, mai multe porturi USB 3.1 si iesiri video DisplayPort pentru configuratii avansate cu mai multe ecrane. Fiabilitatea legendara a seriei OptiPlex 7000, securitatea avansata la nivel de hardware, functionarea silentioasa si consumul redus de energie fac din acest model alegerea perfecta pentru companii si utilizatori exigenti. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8500T |
| Frecventa CPU | 2.10 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.5GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 6 (6 threads) |
| Cache CPU | 9 MB |
| Socket CPU | FCLGA1151 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 32 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2666 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | NVMe |
| Sursa | |
| Putere | alimentator extern |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 2+2 |
| Retea (RJ45) | da - Gigabit |
| Audio Port | da |
| VGA | da |
| DisplayPort | da |
| HDMI | da |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 18.28 x 17.78 x 3.55 cm (W x D x H) |
| Greutate | 1.18 kg |
| Tip Carcasa | Micro Desktop |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













