Laptop DELL Inspiron 5720 I5-3210m, 8gb Ddr3, Ssd 128, Geforce Gt 630m, 17.3"
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | core i5 |
| Model CPU | 3210M |
| Frecventa CPU | 2.50 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.10 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 2 |
| Cache CPU | 3 MB SmartCache |
| Socket CPU | FCPGA988 |
| Tehnologie CPU | 22nm |
| Arhitectura | 64bit |
| Caracteristici | Hyper-Threading Technology, Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| Punctaj Passmark | - |
| Placa de Baza | |
| Chipset | - |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 8 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| Numar Slot-uri | - |
| HDD | |
| Capacitate HDD | SSD 128GB |
| Interfata HDD | SATA-3 |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel HD Graphics + nVidia GeForce GT 630M |
| Memorie Video | Shared+ 1GB GDDR5 |
| Display | |
| Diagonala Display | 17.3" |
| Tip Display | LED, 16:9, mat, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | HD+ 1600 x 900 |
| Multimedia | |
| Card Reader | SD |
| Audio | 1 |
| Microfon | 1 |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | 1 (Gigabit) |
| Wi-Fi | 802.11n |
| Docking Port | 1 |
| Express Card | 1 |
| DisplayPort | - |
| HDMI | 1 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 6 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | x |
| Greutate | x |
| Culoare | Gri |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.















