Laptop/Tableta DELL Latitude 7200 2 in 1 - i5-8365u, 8Gb LpDdr3, Ssd 256Gb, Webcam, Touch, 12.3" Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | DELL Latitude 7200 2 in 1 este un dispozitiv ultra-portabil premium, conceput pentru flexibilitate maxima. Cu un design hibrid ce include o tastatura detasabila si un ecran tactil de 12.3 inch, acesta combina puterea unui laptop cu versatilitatea unei tablete. Sasiul din aluminiu si magneziu, procesoarele Intel Core eficiente si functiile avansate de securitate il fac solutia ideala pentru profesionistii care calatoresc frecvent si au nevoie de performanta intr-un format compact. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 8365U |
| Frecventa CPU | 1.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.10 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FC-BGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8GB |
| Tip Memorie RAM | LPDDR3 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 8GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel® UHD Graphics 620 |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 12.3" |
| Tip Display | LED-backlit |
| Rezolutie | 1920x1080 (FHD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 1 |
| Retea (RJ45) | nu |
| Wi-Fi | da |
| USB-C | 2 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 29.20 × 20.88 × 0.94 cm (W × D × H) |
| Greutate | 0.85 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.
















