Laptop/Tableta DELL Latitude 7210 2 in 1 - i5-10310u, 16Gb LPDDR, Ssd 256Gb, Webcam, Touch, 12.3" Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Descriere | Dell Latitude 7210 2-in-1 este un dispozitiv ultraportabil si versatil din gama business, conceput pentru profesionistii activi. Pe baza specificatiilor oficiale, acest model imbina flexibilitatea unei tablete cu performanta unui laptop datorita tastaturii detasabile si standului integrat. Echipat cu procesoare Intel Core din a 10-a generatie (i3, i5 sau i7), sistemul suporta pana la 16 GB memorie RAM LPDDR4 integrata si stocare rapida SSD M.2 PCIe NVMe. Ecranul tactil de 12,3 inchi ofera o rezolutie clara Full HD+ (1920 x 1280), protejat de sticla rezistenta Corning Gorilla Glass DX. Pe partea de conectivitate, dispozitivul exceleaza prin includerea a doua porturi USB 3.2 Gen 1 Type-C cu suport pentru Thunderbolt 3, Power Delivery si DisplayPort, alaturi de un port USB 3.1 Type-A cu PowerShare. Avand o greutate redusa, ce porneste de la doar 0,85 kg in modul tableta, si tehnologie Wi-Fi 6 moderna, Dell Latitude 7210 reprezinta solutia ideala pentru productivitate maxima in deplasare. |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i5 |
| Model CPU | 10310U |
| Frecventa CPU | 1.70 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCBGA1528 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | LPDDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Intel® UHD Graphics 620 |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 12.3" |
| Tip Display | LED-backlit |
| Rezolutie | 1920x1080 (FHD) |
| Multimedia | |
| Camera Web | da |
| Porturi / Conexiuni | |
| USB 3.0 | 1 |
| Retea (RJ45) | nu |
| Wi-Fi | da |
| USB-C | 2 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion |
| Numar Celule | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 29.20 × 20.88 × 0.94 cm (W × D × H) |
| Greutate | 0.85 kg |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.













