Laptop Dell Precision 5560 I7-11850H, 32Gb Ddr4, Ssd 512Gb, Quadro RTX A2000 4Gb Gddr6, 15.6" Fhd
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | Intel |
| Tip CPU | Core i7 |
| Model CPU | 11850H |
| Frecventa CPU | 2.50 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 4.80 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 8 (16 threads) |
| Cache CPU | 24 MB Intel® Smart Cache |
| Socket CPU | FCBGA1440 |
| Tehnologie CPU | 10 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| Caracteristici | Intel® Optane™ Memory Supported; Intel® Speed Shift Technology; Intel® Thermal Velocity Boost; Intel® Turbo Boost Technology 3.0; Intel® Hyper-Threading Technology; Intel® Virtualization Technology (VT-x); Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) |
| FSB (Bus Speed) | 8 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 32 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 SDRAM |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 64 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2400 MHz |
| Numar Slot-uri | 2 (SO-DIMM) |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 512GB |
| Interfata SSD | M.2 NVMe 2280 |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | Quadro RTX A2000 |
| Memorie Video | 4GB GDDR6 |
| Display | |
| Diagonala Display | 15.6" (39.62 cm) |
| Tip Display | LED, IPS, 16:10, tratament anti-reflexie |
| Rezolutie | 1920X1080 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Audio | 1 comun cu microfon |
| Porturi / Conexiuni | |
| Retea (RJ45) | nu |
| Wi-Fi | da |
| USB-C | 3 |
| Baterie Laptop | |
| Tip Baterie | Li-Ion, 11.55V, 69Wh |
| Numar Celule | 6 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 34.44 x 23.03 x 0.77–1.17 cm (W x D x H) |
| Greutate | 2.04 kg |
| Culoare | Silver |
| Stare Produs | refurbished, grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.




